Gyvenau … ir dar noriu(1)Ši Vilniaus universiteto profesorės atsiminimų ir pamąstymų atskleidžia žmogaus, gimusio ir išaugusio Rytų Lietuvos pakraštyje, pasaulėžiūros formavimosi, kelio į mokslą ir šviesą ypatumus. Mintys apie šeimą, tėviškę, gimtąją kalbą liudija autorės meilę Lietuvai, ištikimybę jos kultūros tradicijai.
Iš aprašytų santykių su išgyventais įvykiais ir sutiktais žmonėmis ryškėja ne tik brandi pačios autorės gyvenimo patirtis, bet ir daugelio iškilių, kūrybingų Vilniaus universiteto Filologijos…
1.99

Gyvenau … ir dar noriu

Gyvenau … ir dar noriu

Atsisiųsti knygą Gyvenau … ir dar noriu pdf, epub, mobi

Leidėjas:

Išleista: 2012

Puslapiai: 234

ISBN: 9786094590733

Formatas: 15,5 x 21,5 x 1,8 cm, kieti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Gyvenau … ir dar noriu.pdf
Gyvenau … ir dar noriu.epub
Gyvenau … ir dar noriu.mobi

Gyvenau … ir dar noriu pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Gyvenau … ir dar noriu pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Gyvenau … ir dar noriu kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Gyvenau … ir dar noriu pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Gyvenau … ir dar noriu aprašymas

Ši Vilniaus universiteto profesorės atsiminimų ir pamąstymų atskleidžia žmogaus, gimusio ir išaugusio Rytų Lietuvos pakraštyje, pasaulėžiūros formavimosi, kelio į mokslą ir šviesą ypatumus. Mintys apie šeimą, tėviškę, gimtąją kalbą liudija autorės meilę Lietuvai, ištikimybę jos kultūros tradicijai.

Iš aprašytų santykių su išgyventais įvykiais ir sutiktais žmonėmis ryškėja ne tik brandi pačios autorės gyvenimo patirtis, bet ir daugelio iškilių, kūrybingų Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto mokslininkų, rodžiusių ir teberodančių pavyzdį studijuojančiam jaunimui, vieta Lietuvos kultūroje, neblėstanti jų gyvenimo ir darbų vertė.

Leave a Reply