Eiti savo keliu(1)Monografijoje, pradedančioje Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto knygų seriją apie iškiliuosius profesorius, kūrybingus mokslininkus, atskleidžiama rašytojos, mokslininkės, Vilniaus universiteto profesorės Birutės Baltrušaitytės-Masionienės biografija, kūryba. Gilinamasi į universiteto humanistikos tradicijas, jų pratąsas. Dėmesio skiriama Tauragės kraštui, pietvakarių Lietuvai. Aptariamos gyvenimo sampynos su Antanu Masioniu, kitais artimais žmonėmis. Monografija apie Birutę Baltrušait…
1.69

Eiti savo keliu

Eiti savo keliu

Atsisiųsti knygą Eiti savo keliu pdf, epub, mobi

Leidėjas:

Išleista: 2011

Puslapiai: 203

ISBN: 9789955634607

Formatas: 15 x 22 x 1,7 cm, kieti viršeliai

Eiti savo keliu.pdf
Eiti savo keliu.epub
Eiti savo keliu.mobi

Eiti savo keliu pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Eiti savo keliu pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Eiti savo keliu kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Eiti savo keliu pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Eiti savo keliu aprašymas

Monografijoje, pradedančioje Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto knygų seriją apie iškiliuosius profesorius, kūrybingus mokslininkus, atskleidžiama rašytojos, mokslininkės, Vilniaus universiteto profesorės Birutės Baltrušaitytės-Masionienės biografija, kūryba. Gilinamasi į universiteto humanistikos tradicijas, jų pratąsas. Dėmesio skiriama Tauragės kraštui, pietvakarių Lietuvai. Aptariamos gyvenimo sampynos su Antanu Masioniu, kitais artimais žmonėmis. Monografija apie Birutę Baltrušaitytę-Masionienę laikoma mažąja – tyrimu aprėpiami tik pagrindiniai gyvenimo ir mokslinės veiklos parametrai, tik esminiai poezijos ir prozos bruožai.

Serijoje „Mintis ir atmintis" ketinama išleisti knygas apie Eleną Červinskienę, Albiną Jovaišą, Vytautą Mažiulį, Albertą Rosiną, Eleną Bukelienę, Petronėlę Česnulevičiūtę ir kitus iškilius humanitarus, palikusius pėdsaką Vilniaus universiteto istorijoje.

Leave a Reply