Disney ugdymas. Mokomoji medžiaga. Skaičiai ir skaičiavimas(1)Knygelių serija „Disney ugdymas. Mokomoji medžiaga" – tai puiki mokymo priemonė jūsų vaikams. Knygelėje rasite ir jums skirtus patarimus, kaip padėti vaikui greičiau įsisavinti medžiagą. Kartu atlikdami aprašytas užduotėles, padėsite jam išsiugdyti pagrindinius gebėjimus, kurie padės gerai mokytis mokykloje. Lipdukai, žaidimai, kortelės su raidėmis ir knygelėje aprašyti pratimai padės vaikams suprasti raidžių pasaulį. Žaisdami vaikai išmoks pažinti, rašyti ir suvokti skaičius nuo 0 iki 10.
4.63

Disney ugdymas. Mokomoji medžiaga. Skaičiai ir skaičiavimas

Disney ugdymas. Mokomoji medžiaga. Skaičiai ir skaičiavimas

Atsisiųsti knygą Disney ugdymas. Mokomoji medžiaga. Skaičiai ir skaičiavimas pdf, epub, mobi

Leidėjas:

Išleista: 2018

Puslapiai: 48

ISBN: 9786090503140

Formatas: 21 x 29,5 x 0,5 cm, minkšti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Disney ugdymas. Mokomoji medžiaga. Skaičiai ir skaičiavimas.pdf
Disney ugdymas. Mokomoji medžiaga. Skaičiai ir skaičiavimas.epub
Disney ugdymas. Mokomoji medžiaga. Skaičiai ir skaičiavimas.mobi

Disney ugdymas. Mokomoji medžiaga. Skaičiai ir skaičiavimas pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Disney ugdymas. Mokomoji medžiaga. Skaičiai ir skaičiavimas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Disney ugdymas. Mokomoji medžiaga. Skaičiai ir skaičiavimas kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Disney ugdymas. Mokomoji medžiaga. Skaičiai ir skaičiavimas pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Disney ugdymas. Mokomoji medžiaga. Skaičiai ir skaičiavimas aprašymas

Knygelių serija „Disney ugdymas. Mokomoji medžiaga" – tai puiki mokymo priemonė jūsų vaikams. Knygelėje rasite ir jums skirtus patarimus, kaip padėti vaikui greičiau įsisavinti medžiagą. Kartu atlikdami aprašytas užduotėles, padėsite jam išsiugdyti pagrindinius gebėjimus, kurie padės gerai mokytis mokykloje. Lipdukai, žaidimai, kortelės su raidėmis ir knygelėje aprašyti pratimai padės vaikams suprasti raidžių pasaulį. Žaisdami vaikai išmoks pažinti, rašyti ir suvokti skaičius nuo 0 iki 10.

Leave a Reply