Darbo ekonomikos laboratorinių ir praktinių darbų užduotys

Darbo ekonomikos laboratorinių ir praktinių darbų užduotys

Atsisiųsti knygą Darbo ekonomikos laboratorinių ir praktinių darbų užduotys pdf, epub, mobi

Leidėjas:

Išleista: 2013

Puslapiai: 106

ISBN: 9786090209790

Formatas: 20,5 x 29 x 0,5 cm, minkšti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Darbo ekonomikos laboratorinių ir praktinių darbų užduotys.pdf
Darbo ekonomikos laboratorinių ir praktinių darbų užduotys.epub
Darbo ekonomikos laboratorinių ir praktinių darbų užduotys.mobi

Darbo ekonomikos laboratorinių ir praktinių darbų užduotys pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Darbo ekonomikos laboratorinių ir praktinių darbų užduotys pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Darbo ekonomikos laboratorinių ir praktinių darbų užduotys kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Darbo ekonomikos laboratorinių ir praktinių darbų užduotys pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Darbo ekonomikos laboratorinių ir praktinių darbų užduotys aprašymas

Ši mokomoji „Darbo ekonomikos laboratorinių ir praktinių darbų užduotys" parengta pagal Kauno technologijos universiteto studijų modulio „Darbo ekonomika" (S180B384) 6 kreditų programą ir yra skirta Ekonomikos ir vadybos fakulteto ekonomikos programos studentams. Ji padės savarankiškai atlikti praktinių ir laboratorinių darbų užduotis.

Darbo ekonomikos laboratorinių ir praktinių darbų užduotimis taip pat gali naudotis studijuojantys Žmonių išteklių ekonomikos modulį Kauno technologijos universitete ir kitų universitetų bei aukštųjų mokyklų studentai, besidomintys darbo ekonomikos klausimais.

Leave a Reply