Būtovės slėpiniai: užmiršta Lietuva2014 m. pasirodė pirmoji „Būtovės slėpinių" knyga, parengta pagal unikalų laidų ciklą, rodytą Lietuvos televizijos eteryje 1993-2004 m. Laidos kūrėjai, su garsiais istorikais A. Bumblausku ir E. Gudavičiumi priešakyje, 1998 m. buvo įvertinti Nacionaline premija.
Pristatome antrąją knygą „Būtovės slėpiniai: Užmiršta Lietuva", kuri apima 1996-1999 m. rodytas laidas, skirtas apmąstyti istorinės Lietuvos buvimą Ukrainos, Baltarusijos ir Lenkijos praeityje ir šio buvimo pėdsakus dabartinėse jų teri…
16.44

Būtovės slėpiniai: užmiršta Lietuva

Būtovės slėpiniai: užmiršta Lietuva

Atsisiųsti knygą Būtovės slėpiniai: užmiršta Lietuva pdf, epub, mobi

Leidėjas:

Išleista: 2016

Puslapiai: 560

ISBN: 9786090123072

Formatas: 16,5 x 23,5 x 4,2 cm, minkšti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Būtovės slėpiniai: užmiršta Lietuva.pdf
Būtovės slėpiniai: užmiršta Lietuva.epub
Būtovės slėpiniai: užmiršta Lietuva.mobi

Būtovės slėpiniai: užmiršta Lietuva pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Būtovės slėpiniai: užmiršta Lietuva pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Būtovės slėpiniai: užmiršta Lietuva kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Būtovės slėpiniai: užmiršta Lietuva pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Būtovės slėpiniai: užmiršta Lietuva aprašymas

2014 m. pasirodė pirmoji „Būtovės slėpinių" knyga, parengta pagal unikalų laidų ciklą, rodytą Lietuvos televizijos eteryje 1993-2004 m. Laidos kūrėjai, su garsiais istorikais A. Bumblausku ir E. Gudavičiumi priešakyje, 1998 m. buvo įvertinti Nacionaline premija.

Pristatome antrąją knygą „Būtovės slėpiniai: Užmiršta Lietuva", kuri apima 1996-1999 m. rodytas laidas, skirtas apmąstyti istorinės Lietuvos buvimą Ukrainos, Baltarusijos ir Lenkijos praeityje ir šio buvimo pėdsakus dabartinėse jų teritorijose.

Kodėl Lietuvos didieji kunigaikščiai veržėsi į rytų slavų žemes ir mėgino jose įsitvirtinti? Ką imperijos kūrimo pastangos reiškė lietuvių tautai ir kaip jos įtakojo Lietuvos valstybės likimą?

Kiek ir kada Lietuvos būta Palenkėje? Kaip ir kodėl Palenkės pažinimas gali pakeisti lietuvio požiūrį į Lietuvos Didžiosios Kunigaikštijos istoriją?

Kurias Ukrainos, Baltarusijos ir Lenkijos vietas pirmiausia turėtų aplankyti lietuvis, ieškantis istorinės Lietuvos ženklų šių šalių teritorijose XXI amžiuje?

„Būtovės slėpiniai" padeda Lietuvos visuomenei pažvelgti į savo istoriją iš netikėtų perspektyvų, kvestionuoja neginčijamomis tiesomis laikytus teiginius apie tautos ir valstybės praeitį, negailestingai griauna stereotipus ir kloja pagrindus XXI a. lietuvio istorinės sąvivokos, pilietiškumo bei patriotizmo ugdymui.

Leave a Reply