Berlyno romanas

Berlyno romanas

Atsisiųsti knygą Berlyno romanas pdf, epub, mobi

Leidėjas:

Išleista: 2016

Puslapiai: 272

ISBN: 9786094661730

Versijos kodas: PT.5

Formatas: 14,7 x 22,1 x 2,8 cm, kieti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Berlyno romanas.pdf
Berlyno romanas.epub
Berlyno romanas.mobi

Berlyno romanas pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Berlyno romanas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Berlyno romanas kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Berlyno romanas pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Berlyno romanas aprašymas

Rašytoja, žurnalistė, tinklaraštininkė Lina Ever (g. 1970) gimė ir užaugo Panevėžyje. Baigusi žurnalistikos studijas dirbo spaudoje, viešųjų ryšių konsultante Vilniuje. Jau ketverius metus ji su šeima gyvena savo svajonių mieste Berlyne. Mylimo miesto atmosferą autorė talentingai ir intriguojamai atkuria romanuose, straipsniuose ir savo tinklaraštyje www.berlynodienorastis.blogspot.com.

„Berlyno romanas" – trečioji Linos Ever (dvi pirmosios – „Objektyve meilė", 2014; „Ruduo Berlyne", 2015). Autentišką medžiagą autorė rinko leisdama jaunylį sūnų į vokišką vaikų darželį.

„Berlyno romanas" – tai istorija, kurią sukūriau stebėdama realius žmones realiame jų pasaulyje. Beveik visi vardai ir personažai tikri, aprašytas vaikų darželis Berlyne ir žavus jo auklėtojas iš tiesų egzistuoja, pasivaikščiojimai po Berlyną – tikri. Gal net ir mano aprašyta istorija kam nors yra nutikusi, o gal dar kam nors nutiks?

Norėjau papasakoti apie didelę uždraustą meilę. Juk įsimylėti savo vaiko darželio auklėtoją – beveik tokia pat nuodėmė, kaip įsimylėti kunigą. O jeigu herojė dar ir sėkmingai ištekėjusi? Rinktis širdies ar proto balsą? Pareigą ar malonumą? Patogų gyvenimą ar žadą atimančią meilę? Kokia gali būti laiminga pabaiga?

Lina Ever

Leave a Reply