Augti Lietuvoje: ugdymo kaip inkultūrizacijos eskizaiNeabejotina, kad kultūra yra pagrindinė ugdymo terpė, o ugdymas – kultūros tęstinumo garantas. Tačiau ši sąsaja nėra tokia paprasta, kaip atrodytų iš pirmo žvilgsnio, ypač jei kultūros, ugdymo ir tradicijos jungtį suprantame ne kaip statišką duotybę, o kaip daugialypius, kintančius, lanksčius fenomenus, kurių turinį pripildo ir subjektyvios, su visuma ne visuomet sutampančios detalės.
Todėl monografijos „Augti Lietuvoje: ugdymo kaip inkultūrizacijos eskizai = Growing up in Lithuania: sketches…
5.09

Augti Lietuvoje: ugdymo kaip inkultūrizacijos eskizai

Augti Lietuvoje: ugdymo kaip inkultūrizacijos eskizai

Atsisiųsti knygą Augti Lietuvoje: ugdymo kaip inkultūrizacijos eskizai pdf, epub, mobi

Originalus pavadinimas: Growing up in Lithuania: sketches of enculturation : monografija

Leidėjas:

Išleista: 2013

Puslapiai: 349

ISBN: 9786094592720

Formatas: 14 x 21 x 2 cm, minkšti viršeliai

Augti Lietuvoje: ugdymo kaip inkultūrizacijos eskizai.pdf
Augti Lietuvoje: ugdymo kaip inkultūrizacijos eskizai.epub
Augti Lietuvoje: ugdymo kaip inkultūrizacijos eskizai.mobi

Augti Lietuvoje: ugdymo kaip inkultūrizacijos eskizai pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Augti Lietuvoje: ugdymo kaip inkultūrizacijos eskizai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Augti Lietuvoje: ugdymo kaip inkultūrizacijos eskizai kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Augti Lietuvoje: ugdymo kaip inkultūrizacijos eskizai pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Augti Lietuvoje: ugdymo kaip inkultūrizacijos eskizai aprašymas

Neabejotina, kad kultūra yra pagrindinė ugdymo terpė, o ugdymas – kultūros tęstinumo garantas. Tačiau ši sąsaja nėra tokia paprasta, kaip atrodytų iš pirmo žvilgsnio, ypač jei kultūros, ugdymo ir tradicijos jungtį suprantame ne kaip statišką duotybę, o kaip daugialypius, kintančius, lanksčius fenomenus, kurių turinį pripildo ir subjektyvios, su visuma ne visuomet sutampančios detalės.

Todėl monografijos „Augti Lietuvoje: ugdymo kaip inkultūrizacijos eskizai = Growing up in Lithuania: sketches of enculturation" skaitytojas kviečiamas ne tik pasinerti į detalų, kasdieniais pavyzdžiais iliustruotą inkultūracijos XX a.-XXI a. pradžios Lietuvoje aprašymą, bet ir savaip jį interpretuoti.

Leave a Reply