Atsitiktinė visata(1)Kai kurios konkrečios mūsų visatos savybės tėra atsitiktinumai – taip iškrito kosminiai kauliukai.
Knygoje daug dėmesio skiriama revoliuciniams Newtono, Foucault, Hertzo, Einsteino atradimams, padariusiems didžiulę įtaką pasaulio supratimui ir mūsų savivokai. Derindamas asmeninę patirtį, meninę išmonę ir mokslinius faktus, autorius savitai atskleidžia, kaip atsirado šiuolaikinės technologijos, kokius psichologinius ir socialinius pokyčius tai lėmė. Aptariamos neišsemiamos mokslo ir meno, relig…
8.66

Atsitiktinė visata

Atsitiktinė visata

Atsisiųsti knygą Atsitiktinė visata pdf, epub, mobi

Originalus pavadinimas: The Accidental Universe

Leidėjas:

Išleista: 2018

Puslapiai: 192

ISBN: 9786094442575

Formatas: 14 x 21 x 1,5 cm, kieti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Vertėjas: Irena Jomantienė

Atsitiktinė visata.pdf
Atsitiktinė visata.epub
Atsitiktinė visata.mobi

Atsitiktinė visata pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Atsitiktinė visata pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Atsitiktinė visata kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Atsitiktinė visata pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Atsitiktinė visata aprašymas

Kai kurios konkrečios mūsų visatos savybės tėra atsitiktinumai – taip iškrito kosminiai kauliukai.

Knygoje daug dėmesio skiriama revoliuciniams Newtono, Foucault, Hertzo, Einsteino atradimams, padariusiems didžiulę įtaką pasaulio supratimui ir mūsų savivokai. Derindamas asmeninę patirtį, meninę išmonę ir mokslinius faktus, autorius savitai atskleidžia, kaip atsirado šiuolaikinės technologijos, kokius psichologinius ir socialinius pokyčius tai lėmė. Aptariamos neišsemiamos mokslo ir meno, religijos temos, jų sąsajos – kokia riba tarp mokslinio žinojimo ir nepaaiškinamo atsitiktinumo, prilygstančio stebuklui? Kas bus, kai visos žvaigždės užmerks akis?

Alanas Lightmanas (g. 1948) – rašytojas ir fizikas, humanitarinių ir tiksliųjų mokslų specialistas, dėstęs Harvardo universitete, Masačusetso technologijos institute, įvertintas gausybe apdovanojimų. Jo modernia klasika tapusi, daugiau nei į trisdešimt kalbų išversta, žymius kūrėjus įkvėpusi „Einšteino sapnai" („Sofoklis", 2016) susilaukė didelio susidomėjimo, todėl lietuvių skaitytojams pristatomas dar vienas Lightmano kūrinys, žavintis siekiu apmąstyti, tirti, pažinti regimosios ir neregimosios visatos slėpinius.

Leave a Reply