Atsiminimų nuotruposŠioje knygoje „Atsiminimų nuotrupos" autorius pasakoja apie savo vaikystę, jaunystę, studijas, sudėtingą darbo Vilniaus universitete laikotarpį. Knygoje surašyti toli gražu ne visi prisiminti dalykai, o tik tie, kurie autoriui atrodė galintys būti įdomesni ne tik lituanistui, bet ir šiaip skaitytojui.
Jonas Palionis daug nuveikė lietuvių kalbos kultūros srityje, aktualiais praktiniais kalbos klausimais paskelbė daugybę straipsnių. Jo ir kitų kalbininkų rūpesčiu 1989 m. buvo atkurta Lietuvių ka…
1.99

Atsiminimų nuotrupos

Atsiminimų nuotrupos

Atsisiųsti knygą Atsiminimų nuotrupos pdf, epub, mobi

Leidėjas:

Išleista: 2013

Puslapiai: 264

ISBN: 9786094591518

Formatas: 15 x 21,5 x 1,7 cm, kieti viršeliai

Atsiminimų nuotrupos.pdf
Atsiminimų nuotrupos.epub
Atsiminimų nuotrupos.mobi

Atsiminimų nuotrupos pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Atsiminimų nuotrupos pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Atsiminimų nuotrupos kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Atsiminimų nuotrupos pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Atsiminimų nuotrupos aprašymas

Šioje knygoje „Atsiminimų nuotrupos" autorius pasakoja apie savo vaikystę, jaunystę, studijas, sudėtingą darbo Vilniaus universitete laikotarpį. Knygoje surašyti toli gražu ne visi prisiminti dalykai, o tik tie, kurie autoriui atrodė galintys būti įdomesni ne tik lituanistui, bet ir šiaip skaitytojui.

Jonas Palionis daug nuveikė lietuvių kalbos kultūros srityje, aktualiais praktiniais kalbos klausimais paskelbė daugybę straipsnių. Jo ir kitų kalbininkų rūpesčiu 1989 m. buvo atkurta Lietuvių kalbos draugija. J. Palionis – ilgametis Valstybinės lietuvių kalbos komisijos narys.

Leave a Reply