Atrask meilę iš naujo: kaip atgaivinti santykius

Atrask meilę iš naujo: kaip atgaivinti santykius

Atsisiųsti knygą Atrask meilę iš naujo: kaip atgaivinti santykius pdf, epub, mobi

Originalus pavadinimas: One more try

Leidėjas:

Išleista: 2016

Puslapiai: 160

ISBN: 9786090123478

Versijos kodas: PT.

Formatas: 12,5 x 1,2 x 19,8 cm, minkšti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Vertėjas: Daiva Krištopaitienė

Atrask meilę iš naujo: kaip atgaivinti santykius.pdf
Atrask meilę iš naujo: kaip atgaivinti santykius.epub
Atrask meilę iš naujo: kaip atgaivinti santykius.mobi

Atrask meilę iš naujo: kaip atgaivinti santykius pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Atrask meilę iš naujo: kaip atgaivinti santykius pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Atrask meilę iš naujo: kaip atgaivinti santykius kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Atrask meilę iš naujo: kaip atgaivinti santykius pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Atrask meilę iš naujo: kaip atgaivinti santykius aprašymas

„Mano, kaip santuokos patarėjo, viena iš pareigų yra suteikti vilties. Nesvarbu, ar jau gyvenate atskirai, ar tiesiog jaučiate, kad jūsų santuoka byra, privalote žinoti, kad nesate vieni ir kad vis dar yra vilties. Būtina žinoti, kad dėl santuokos verta kovoti."

Santykių konsultanto, bestselerių „Penkios meilės kalbos“ ir Penkios vaikų meilės kalbos autoriaus dr. G. Chapmano knygoje rasite konkrečias istorijas, sužinosite, kaip keičiant save keičiasi santykiai šeimoje, kaip išgyventi pyktį ir nusivylimą partneriu, kur rasti jėgų ir padrąsinimo. Autorius pataria: prisiminkite santykių pradžią, savo ir partnerio bendrą svajonę būti drauge ir išsprendę konfliktus sukursite darnius santykius.

Santuoka nėra statiška. Ji arba tvirtėja, arba byra.

Leave a Reply