Aprangos gamybaLeidinyje analizuojama aprangos pramonės istorinė raida, struktūra ir ypatumai, aprangos vartotojų poreikių kitimo tendencijos, pateikiami aprangos gamybos organizavimo pagrindai, aptariami gamybinės įmonės padalinių veiklos planavimo ir valdymo bendrieji principai. Naudingos informacijos knygoje ras ne tik studentai bei dėstytojai, bet ir aprangos pramonės bei kitų, su apranga susijusių sričių, darbuotojai, siekiantys pakelti kvalifikaciją, pagilinti aprangos gamybos organizavimo ir valdymo ži…
7.19

Aprangos gamyba

Aprangos gamyba

Atsisiųsti knygą Aprangos gamyba pdf, epub, mobi

Leidėjas:

Išleista: 2015

Puslapiai: 98

ISBN: 9789955256700

Formatas: 15 x 21 x 0,4 cm, minkšti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Aprangos gamyba.pdf
Aprangos gamyba.epub
Aprangos gamyba.mobi

Aprangos gamyba pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Aprangos gamyba pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Aprangos gamyba kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Aprangos gamyba pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Aprangos gamyba aprašymas

Leidinyje analizuojama aprangos pramonės istorinė raida, struktūra ir ypatumai, aprangos vartotojų poreikių kitimo tendencijos, pateikiami aprangos gamybos organizavimo pagrindai, aptariami gamybinės įmonės padalinių veiklos planavimo ir valdymo bendrieji principai. Naudingos informacijos knygoje ras ne tik studentai bei dėstytojai, bet ir aprangos pramonės bei kitų, su apranga susijusių sričių, darbuotojai, siekiantys pakelti kvalifikaciją, pagilinti aprangos gamybos organizavimo ir valdymo žinias.

Leave a Reply