Apie dorybes



(1)



Šį tomą sudaro keturios savarankiškos knygos apie pagrindines dorybes; jos nedidelės apimties – trumpai ir koncentruotai išsako esminius ir gyvenime svarbius dalykus.
Itin vertinga Josefo Pieperio stiliaus ypatybė ta, kad jis neklaidžioja aplinkkeliais, nenuklysta nuo temos, jo nedomina skambūs žodžiai, tai, kas neesminga. Jis eina prie tikrosios dalyko šerdies ir čia pasilieka. Aiškų jo stilių išugdė intensyvus skaitymas ir įtemptas mąstymas. Skaitytojui pateikiamas rezultatas, o ne ilgas ir…
12.59

Apie dorybes

Apie dorybes

Atsisiųsti knygą Apie dorybes pdf, epub, mobi

Originalus pavadinimas: Uber die Tugenden

Leidėjas:

Išleista: 2018

Puslapiai: 232

ISBN-10: 2424-3957

ISBN-13: 9789955293699

Formatas: 14,5 x 21,5 x 2 cm, kieti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Vertėjas: Giedrė Sodeikienė

Apie dorybes.pdf
Apie dorybes.epub
Apie dorybes.mobi

Apie dorybes pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Apie dorybes pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Apie dorybes kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Apie dorybes pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Apie dorybes aprašymas

Šį tomą sudaro keturios savarankiškos knygos apie pagrindines dorybes; jos nedidelės apimties – trumpai ir koncentruotai išsako esminius ir gyvenime svarbius dalykus.

Itin vertinga Josefo Pieperio stiliaus ypatybė ta, kad jis neklaidžioja aplinkkeliais, nenuklysta nuo temos, jo nedomina skambūs žodžiai, tai, kas neesminga. Jis eina prie tikrosios dalyko šerdies ir čia pasilieka. Aiškų jo stilių išugdė intensyvus skaitymas ir įtemptas mąstymas. Skaitytojui pateikiamas rezultatas, o ne ilgas ir varginantis ieškojimo procesas.

Tam, kas ieško filosofinio mąstymo, įkvepiančio, o kartu protingo ir blaivaus, kas ieško mąstymo, padedančio gyventi kasdienį gyvenimą ir puoselėti gyvenimo meną, Josefas Pieperis bus patikimas dvasinis palydovas.

Leave a Reply