Alternatyvi bendrojo lavinimo mokykla: mokyklos naratyvo kontūraiMonografija skirta edukologijos mokslininkams, studentams, švietimo politikams ir reformatoriams, pedagogams ir kitiems, besidomintiems bendrojo lavinimo mokyklos veiklos tobulinimu. Pateikiama alternatyvios mokyklos samprata, kriterijai, jaunimo mokyklos kaip alternatyvios tradicinei bendrojo lavinimo mokyklai linkmės ir slinktys, pateikiami autorės kartu su kolegomis sukurti modeliai, skirti mokyklos veiklos tobulinimui.
Taip pat pateikiamas autentiškas Projekcinės pedagogikos modelis. Knygo…
1.99

Alternatyvi bendrojo lavinimo mokykla: mokyklos naratyvo kontūrai

Alternatyvi bendrojo lavinimo mokykla: mokyklos naratyvo kontūrai

Atsisiųsti knygą Alternatyvi bendrojo lavinimo mokykla: mokyklos naratyvo kontūrai pdf, epub, mobi

Leidėjas:

Išleista: 2011

Puslapiai: 296

ISBN: 9789955336396

Formatas: 15,5 x 21,5 x 2 cm, kieti viršeliai

Alternatyvi bendrojo lavinimo mokykla: mokyklos naratyvo kontūrai.pdf
Alternatyvi bendrojo lavinimo mokykla: mokyklos naratyvo kontūrai.epub
Alternatyvi bendrojo lavinimo mokykla: mokyklos naratyvo kontūrai.mobi

Alternatyvi bendrojo lavinimo mokykla: mokyklos naratyvo kontūrai pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą Alternatyvi bendrojo lavinimo mokykla: mokyklos naratyvo kontūrai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Alternatyvi bendrojo lavinimo mokykla: mokyklos naratyvo kontūrai kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Alternatyvi bendrojo lavinimo mokykla: mokyklos naratyvo kontūrai pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos Alternatyvi bendrojo lavinimo mokykla: mokyklos naratyvo kontūrai aprašymas

Monografija skirta edukologijos mokslininkams, studentams, švietimo politikams ir reformatoriams, pedagogams ir kitiems, besidomintiems bendrojo lavinimo mokyklos veiklos tobulinimu. Pateikiama alternatyvios mokyklos samprata, kriterijai, jaunimo mokyklos kaip alternatyvios tradicinei bendrojo lavinimo mokyklai linkmės ir slinktys, pateikiami autorės kartu su kolegomis sukurti modeliai, skirti mokyklos veiklos tobulinimui.

Taip pat pateikiamas autentiškas Projekcinės pedagogikos modelis. Knygoje pateikti empiriniai tyrimai ir teorinės įžvalgos sudaro prielaidas alternatyvios mokyklos modeliavimui ir atveria slėpinį, kodėl iki šiol nedominuoja Lietuvoje laisvojo ugdymo paradigma, kurios jau orientyras buvo Lietuvos švietimo koncepcijoje(1992) ir LR Švietimo įstatyme(1991). Monografijoje brėžiami galimi mokyklos kaitos, jos veiklos tobulinimo scenarijai.

Leave a Reply