1000 architektūros šedevrų(1)Knygoje „1000 architektūros šedevrų“ pateikiama pasaulio architektūros istorijos apybraiža, pasirinktinai aptariami pastatai, pasakojama pastatų istorija. Daugiausiai eksponuojami pastatai, įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, pateikiamas garsiausių architektų bibliografinis žinynas, pateikiama pastatų statybos chronologija.
Nuo mitologinio Babelio bokšto laikų žmonės nuolat stengiasi statydinti monumentalius pastatus įamžindami savo milžinišką ego. Nuo senųjų zikuratų iki Tadž Mahalo ar…
37.49

1000 architektūros šedevrų

1000 architektūros šedevrų

Atsisiųsti knygą 1000 architektūros šedevrų pdf, epub, mobi

Leidėjas:

Išleista: 2018

Puslapiai: 544

ISBN: 9789955739586

Formatas: 17 x 21,7 x 4,5 cm, kieti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Vertėjas: Rita Tūbelytė

1000 architektūros šedevrų.pdf
1000 architektūros šedevrų.epub
1000 architektūros šedevrų.mobi

1000 architektūros šedevrų pdf, epub, mobi

Atsisiųskite knygą 1000 architektūros šedevrų pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai 1000 architektūros šedevrų kainuoja 10,00 EUR. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą 1000 architektūros šedevrų pdf, mobi, epub formatu.

Trumpas knygos 1000 architektūros šedevrų aprašymas

Knygoje „1000 architektūros šedevrų“ pateikiama pasaulio architektūros istorijos apybraiža, pasirinktinai aptariami pastatai, pasakojama pastatų istorija. Daugiausiai eksponuojami pastatai, įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, pateikiamas garsiausių architektų bibliografinis žinynas, pateikiama pastatų statybos chronologija.

Nuo mitologinio Babelio bokšto laikų žmonės nuolat stengiasi statydinti monumentalius pastatus įamžindami savo milžinišką ego. Nuo senųjų zikuratų iki Tadž Mahalo ar Empire State Building, žmonės per amžius demonstruodavo savo galią ręsdami religinius ir pasaulietinius pastatus.
Nebylūs liudininkai, tautų vertybių — ištikimybės, patriotizmo, galios — simboliai, civilizacijų didybės simboliai, šie pastatai tebežavi ir traukia nuolat augančią visuomenę, masinamą šių statinių architektų ir mūrininkų kūrybingumo ir genialumo.

Jų istorinė žinia toli peržengia istorijos ribas perduodama mums pasakojimus apie senovės tautų gyvenimą ir raidą, tereikia pažvelgti į Atėnų Partenoną, daugybę kartų naikintą ir vėl atstatytą, perstatytą, kartotinai naudotą, puldinėtą, griautą ir galiausiai vėl restauruotą.

Ši apie 1000 architektūros šedevrų, parinktų iš viso pasaulio, primena žmonijos istoriją, metodus, stilių ir filosofiją, būtinus per šimtmečius sukurti šitokiai daugybei grožybių, pateikia žinomiausių monumentalių pastatų panoramą bei išryškina jų statytojų aistras. Pagal šiuos didingus statinius skaitytojas gali tyrinėti, kaip keitėsi žmonijos vertybės, ir vertinti šiuos architektūros šedevrus kaip žmonijos triumfą.

Christopheris Pearsonas – meno, architektūros, urbanistikos ir dizaino istorikas. Dėsto meno ir architektūros istorijos ir teorijos kursus Stanfordo universitete, Deiviso Kalifornijos universitete, Santa Clara universitete, Arizonos valstijos universitete, Oregono universitete, Trinitorių universitete (San Antonio) ir Britų Kolumbijos universitete. Jis buvo privataus universiteto Quest Kanadoje steigėjas, šis universitetas rengia meno ir mokslo bakalaurus. Publikuoja darbus apie modernią architektūrą ir skulptūrą. Jo knygos nuolat lieka bestselerių sąrašuose.

„1000 architektūros šedevrų“ tinkama sau akims ir sielai pamaloninti ir puiki dovana bet kokia proga.

Leave a Reply